Kahve Dünyası’na dondurma sihirbazı geliyor, lezzet eğlenceye dönüşüyor

Simon, Kahve Dünyası mağazalarında 1-15 Eylül tarihleri arasında renkli gösterilere imza atacak.

Dünyaca ünlü İtalyan dondurma “sihirbazı” Simon, Kahve Dünyası’nın davetlisi olarak yeniden Türkiye’de! Simon, 15 gün boyunca Kahve Dünyası mağazalarında dondurma ile renkli gösteriler düzenleyecek, izleyenleri büyüleyecek.

Türkiye’nin kahve ve çikolata devi Kahve Dünyası’nın %100 doğal dondurması, İtalyandondurma sihirbazıSimon Salvadori’nin ellerinde sanata dönüşüyor. İnteraktif oyunları ve yaratıcı dondurma süslemeleri ile 7’den 70’e herkesin ilgisini çeken Simon, Kahve Dünyası mağazalarında 1-15 Eylül tarihleri arasında renkli gösterilere imza atacak. “Dondurma sihirbazı” Simon, tamamen kendine özgü yöntemlerle yarattığı dondurma süslemeleri ile fark yaratırken, çeşitli dondurma oyunlarıyla da herkesi eğlendirecek.

Dört mevsim dondurma keyfinin doyasıya yaşandığı Kahve Dünyası’nda 15 gün sürecek gösteriler İstanbul’da 1 Eylül Ulus, 2 Eylül Kemerburgaz olmak üzere, Akaretler, Maslak, Suadiye, Göztepe, Palladium AVM, Acıbadem, Bostancı, Dalyan, Cevahir AVM, Yeşilköy, Bahçeşehir Şehr-i Bazaar, Fulya-Otim, Ataköy Plus AVM ve Ataköy Marina ile Bodrum, Marmaris, İzmir, Gebze ve İzmit mağazalarında düzenlenecek.

Dileyen herkesin Kahve Dünyası mağazalarında izleyebileceği gösterilerin programı için facebook.com/kahvedunyasitr adresi ziyaret edilebilir.

Ünlü İtalyan dondurma ustası Simon, 2009 yılında da Kahve Dünyası işbirliği ile Türkiye’ye gelmiş ve dondurma lezzetini sanata dönüştürmüştü.