Kahve Dünyası karnavalı Denizliler’in neşesi oldu

Mağazalarında misafirlerine sunduğu zengin ikramlarla bilinen Kahve Dünyası Denizli’de de en güzel ürünlerini bol bol ikram etti.

Geçtiğimiz 23-24 Nisan’da Denizli’de “Kahve Dünyası Çikolata Bayramı” yapıldı. İki günlük “Çikolata Bayramı” süresince; renkli, eğlenceli etkinliklerden oluşan bir karnaval ve Kahve Dünyası ürünlerinden bol bol ikram vardı.

Denizli, geçtiğimiz hafta sonu çok renkli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Kahve Dünyası; bandodan jonglöre, yüz boyamadan kukla tiyatrosuna kadar birçok eğlenceli etkinlik içeren karnavalıyla Denizli’deydi. 23-24 Nisan’da gerçekleşen karnaval, hem Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan miniklere hem de onların ailelerine keyifli iki gün yaşattı.

Mağazalarında misafirlerine sunduğu zengin ikramlarla bilinen Kahve Dünyası Denizli’de de en güzel ürünlerini bol bol ikram etti. Denizliler karnaval boyunca kendilerine ikram edilen ürünleri oldukça beğenirken, Kahve Dünyası’nın bazı özel lezzetlerini de ilk kez tatma fırsatı buldular.

Kahve Dünyası karnavalı 23 Nisan’da Çamlık Kahve Dünyası mağazası önünden yola çıktı. Şehrin sokaklarını ve meydanlarını dolaşan karnaval, Özel Server Gazi İlköğretim Okulu öğrencilerine bir de özel gösteri sundu.

24 Nisan’da Teraspark AVM’deki Kahve Dünyası mağazasında ise çocuklar için farklı bir eğlence vardı. Çocuklar, palyaçolarla birlikte yüzlerini boyadılar, sosis balonlarla oynadılar.

Kahve Dünyası tüm Denizlilere karnavala gösterdikleri ilgi için teşekkür ediyor.

Kahve Dünyası, Çamlık
A: Çamlaraltı Mahallesi Çamlık Caddesi Ada Apt. No: 38 / 9 Kınıklı, Denizli
T: (258) 211 48 65

Kahve Dünyası, Teraspark AVM
A: Yenişehir Mahallesi 55. Sokak No: 1, Denizli
T: (258) 373 07 27